5. Jan Balet

Jan Balet (1913-2009)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jan BALET (Bremen 1913 - Fribourg 2009)

Duits

Jan Balet - METROPOLITAIN kopen? Bied vanaf 65!

Jan Balet - METROPOLITAIN

Geplaatst doorkunstpeer

Eindtijd15-07-2021 om 22:59

TechniekLitho
Afmetingen60.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout