5. Jan Barend Elwe

Jan Barend Elwe (XVIIe Eeuw - XVIIe Eeuw)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jan Barend ELWE

Uitgever, o.a. van de Compleete Zak-Atlas, van de Zeventien Nederlandsche Provinciën, (...). samen met Dirk Meland LANGEVELD

Jan Barend Elwe - & Dirk Meland Langeveld (uitgever), Handgekleurde gravure, Graafschap Henegouwen kopen? Bied vanaf 35!

Jan Barend Elwe - & Dirk Meland Langeveld (uitgever), Handgekleurde gravure, Graafschap Henegouwen

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd03-08-2021 om 20:26

Jaartal1786
Afmetingen17.5 cm x 23.5 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout