5. Jan Campfens

Jan Campfens (1940)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Jan CAMPFENS (Haarlem 1940)

Jan Campfens - monotype cafétafereel, herkenbaar? Aan de bar kopen? Bied vanaf 240!

Jan Campfens - monotype cafétafereel, herkenbaar? Aan de bar

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

Eindtijd28-02-2021 om 16:39

TechniekMonotype
Afmetingen54 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst