5. Jan Frederik Christiaan Reckleben

Jan Frederik Christiaan Reckleben (1819-1879)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Frederik Christiaan RECKLEBEN (Amsterdam 1819 - Amsterdam 1879)

Jan Frederik Christiaan Reckleben - De scheepsstrijd op het Slaak, Zeeland 1631 kopen? Bied vanaf 35!

Jan Frederik Christiaan Reckleben - De scheepsstrijd op het Slaak, Zeeland 1631

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Eindtijd15-04-2021 om 20:07

Jaartal1850
TechniekGravure
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstIngelijst