5. Jan Grosfeld

Jan Grosfeld (1956-2019)

3 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Jan GROSFELD (Valkenswaard 1956)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan Grosfeld - Gouache op papier - Itself (door-to-door) uit 1998 - ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Jan Grosfeld - Gouache op papier - Itself (door-to-door) uit 1998 - ingelijst

Geplaatst doorLaszlo

Jaartal1998
TechniekGouache
Afmetingen57.5 cm x 70 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jan Grosfeld - Zonder titel kopen? Bied vanaf 595!

Jan Grosfeld - Zonder titel

Geplaatst doorJacobson

Jaartal1987
Afmetingen98 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Grosfeld - Kleurenzeefdruk | 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 60!

Jan Grosfeld - Kleurenzeefdruk | 'Zonder titel'

Geplaatst doorJJvanWijk

Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst