5. Jan Grupstra

Jan Grupstra (1916-1985)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan GRUPSTRA (Kruiningen 1916 - Leiden 1985)

Jan Grupstra - Abstract. Geometrisch. 1972 kopen? Bied vanaf 199!

Jan Grupstra - Abstract. Geometrisch. 1972

Geplaatst doorAkke

Eindtijd10-04-2021 om 21:13

Jaartal1972
Afmetingen52 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst