5. Jan Hoedemakers

Jan Hoedemakers (1949)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)

Jan HOEDEMAKERS (1949)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan Hoedemakers - Stilleven met chinees potje en schaaltje met kersen kopen? Bied vanaf 425!

Jan Hoedemakers - Stilleven met chinees potje en schaaltje met kersen

Geplaatst doorhenrisArtSale

Eindtijd13-06-2021 om 22:35

Jaartal2021
Afmetingen33 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan Hoedemakers - Schaal met druiven en karaf kopen? Bied vanaf 995!

Jan Hoedemakers - Schaal met druiven en karaf

Geplaatst doorhenrisArtSale

Eindtijd31-07-2021 om 21:42

Jaartal2017
Afmetingen64 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst