5. Jan Hofland

Jan Hofland (1937)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Jan HOFLAND (Rotterdam 1937)

Jan Hofland - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Jan Hofland - Zonder titel

Geplaatst doorJokeLaanbroek1970

Eindtijd24-07-2021 om 22:24

Afmetingen49 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst