5. Jan Koning

Jan Koning (1918-1995)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

Jan KONING (Zaandijk 1918 - Zaandijk 1995)

Schilderde en tekende aanvankelijk landschappen, marines en portretten, later ging hij abstract schilderen.

Jan Koning - Rivierlandschap - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Jan Koning - Rivierlandschap - Aquarel, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Eindtijd30-05-2021 om 21:13

TechniekAquarel
Afmetingen71 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst