5. Jan Kothuis

Jan Kothuis (1931-1971)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jan KOTHUIS (Aalten 1931 - Geldrop 1971)

Jan Kothuis - Gelders paard kopen? Bied vanaf 50!

Jan Kothuis - Gelders paard

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd23-03-2021 om 22:10

Jaartal1969
TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst