5. Jan van Baelen

Jan van Baelen (1946)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan van BAELEN (1946)

Jan van Baelen - Op het erf kopen? Bied vanaf 295!

Jan van Baelen - Op het erf

Geplaatst doorMarckantony

Eindtijd01-06-2021 om 20:52

Afmetingen31 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst