5. Jan van Griensven

Jan van Griensven (1913-1996)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

Jan van GRIENSVEN (Helmond 1913 - Veldhoven 1996)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan van Griensven - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Jan van Griensven - Zonder titel

Geplaatst doorMartha

Eindtijd16-02-2021 om 21:40

Afmetingen68 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Griensven - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd07-03-2021 om 22:00

Afmetingen55 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst