5. Jan van Lockhorst

Jan van Lockhorst

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan van LOCKHORST (geleefd in de periode 1775)

Jan van Lockhorst - Aquarel op papier, Vijverzicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Jan van Lockhorst - Aquarel op papier, Vijverzicht - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd01-08-2021 om 20:48

Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst