5. Janny Meijer

Janny Meijer (1938)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Janny MEIJER (Andijk 1938)

Janny Meijer - Gemengd stilleven met fruit in KWH lijst kopen? Bied vanaf 325!

Janny Meijer - Gemengd stilleven met fruit in KWH lijst

Geplaatst doorTotalArtHolland

Eindtijd18-07-2021 om 19:46

Afmetingen26 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst