5. Janus Nuiten

Janus Nuiten (1929-2014)

5 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Janus NUITEN (Breda, 1929 - 2014)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Janus Nuiten - Landschappen serie Sirmione, Frankrijk kopen? Bied vanaf 75!

Janus Nuiten - Landschappen serie Sirmione, Frankrijk

Geplaatst doorikverkoop

Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Geplaatst doorikverkoop

Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen18 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Geplaatst doorikverkoop

Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen18 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Janus Nuiten - Landschappen serie Sirmione, Frankrijk kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst doorikverkoop

Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Geplaatst doorikverkoop

Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen20 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd