5. J.C. Corver

J.C. Corver

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

J.C CORVER

J.C. Corver - ( pseudoniem van Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1894) - "wintergez kopen? Bied vanaf 1650!

J.C. Corver - ( pseudoniem van Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1894) - "wintergez

Geplaatst doorkunst_online

Eindtijd09-06-2021 om 22:43

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen65 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst