5. Jean Bernard Koeman

Jean Bernard Koeman (1964)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jean Bernard KOEMAN (1964)

Laatste
kans
Jean Bernard Koeman - 'Every day we slaughter our finest impulses' - Pentekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!

Jean Bernard Koeman - 'Every day we slaughter our finest impulses' - Pentekening, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Eindtijd08-08-2021 om 19:58

Jaartal2000
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen39 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst