5. Jean DriËs

Jean DriËs (1905-1973)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Jean DRIËS (1905 - 1973)

Jean DriËs - Winterlandschap bij volle maan kopen? Bied vanaf 1000!

Jean DriËs - Winterlandschap bij volle maan

Geplaatst doorimtherefore

Eindtijd18-07-2021 om 22:20

Jaartal1943
Afmetingen68 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst