5. Jean Heijermans

Jean Heijermans (1837-1892)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jean HEIJERMANS (Rotterdam 1833 - ?? 1892)

Van oorsprong Nederlandse kunstenaar die in 1837 in Rotterdam werd geboren en waarschijnlijk in Engeland in 1892 stierf. Tijdens zijn leven werkte hij voornamelijk in Antwerpen en in Engeland. Hij schilderde voornamelijk interieurs en alledaagse taferelen.

Jean Heijermans - Amsterdam, de Groenburgwal met Zuidertoren - gezicht vanaf de Amstel, ca. 1870 kopen? Bied vanaf 195!

Jean Heijermans - Amsterdam, de Groenburgwal met Zuidertoren - gezicht vanaf de Amstel, ca. 1870

Geplaatst doorMiles

Eindtijd16-07-2021 om 19:45

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen53 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst