5. Jean-Jacques De Grave

Jean-Jacques De Grave (1923)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jean-Jacques De GRAVE (Veurne 1923) Volgde zijn opleiding aan het Nationaal Hoger Instituut voor Sierkunsten, laureaat: 1949. Prijs voor de gravure, 1954, 1965 Eremetaal Internationale Boekententoonstelling Leipzig. Illustrator/Graficus.

Belgisch

Jean-Jacques De Grave - Jos Hendrickse-Theo Humblet in een map kopen? Bied vanaf 105!

Jean-Jacques De Grave - Jos Hendrickse-Theo Humblet in een map

Geplaatst doorjozeph

Eindtijd22-06-2021 om 22:44

Jaartal1970
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst