5. Jeanne van Hall

Jeanne van Hall (1902-1992)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Jeanne VAN HALL-BRANDSMA (Brussel 1902- Amsterdam 1992), opgeleid aan de Rijksacademie, was de echtgenote van Frits van Hall, die tijdens de oorlog een voortrekker in het kunstenaarsverzet was en gefusilleerd in Gleiwitz in 1945. Jeanne bleef achter en voorzag in haar levensonderhoud door het schilderen van dit soort portretten van haar eigen kinderen en andere mensen die ze kende..

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jeanne van Hall - Meisje met vlechtjes kopen? Bied vanaf 45!

Jeanne van Hall - Meisje met vlechtjes

Geplaatst doorMartha

Eindtijd25-03-2021 om 19:33

Afmetingen44 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeanne van Hall - Kinderportret kopen? Bied vanaf 40!

Jeanne van Hall - Kinderportret

Geplaatst doorBertvee

Eindtijd18-07-2021 om 20:09

Afmetingen35 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst