5. Jenny Buikhuizen

Jenny Buikhuizen (1950)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jenny BUIKHUIZEN (1950)

Jenny Buikhuizen - Aquarel, Afgemeerd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Jenny Buikhuizen - Aquarel, Afgemeerd - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Eindtijd01-08-2021 om 19:41

Jaartal1982
TechniekAquarel
Afmetingen70.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst