5. Jeroen Olthof

Jeroen Olthof (1958)

3 aangeboden items / 16 verkochte items

Jeroen OLTHOF (Steenbergen 1958)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Jeroen Olthof - Ireland kopen? Bied vanaf 55!

Jeroen Olthof - Ireland

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1986
Afmetingen63 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeroen Olthof - 2 ZEEFDRUKKEN ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 35!

Jeroen Olthof - 2 ZEEFDRUKKEN ZONDER TITEL

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1988
Afmetingen23 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jeroen Olthof - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!

Jeroen Olthof - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
TechniekGouache
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst