5. Jet Naftaniel-Joels

Jet Naftaniel-Joels (1950)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jef NAFTANIEL-JOËLS (Amsterdam 1950)

Studeerde vrije grafiek aan de Rietveld Academie Amsterdam.

Jet Naftaniel-Joels - Lot van 4 originele aquarellen en tekeningen uit kinderboeken | Uniek! kopen? Bied vanaf 60!

Jet Naftaniel-Joels - Lot van 4 originele aquarellen en tekeningen uit kinderboeken | Uniek!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

Eindtijd06-08-2021 om 21:33

Jaartal1987
TechniekAquarel
Afmetingen59 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst