5. Joan Gijsbers

Joan Gijsbers (1946)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Joan GIJSBERS (Rijssen, 1946-07-06)

Joan Gijsbers - Ingekleurde ets "De Schrijver kopen? Bied vanaf 45!

Joan Gijsbers - Ingekleurde ets "De Schrijver

Geplaatst doorCello1

Eindtijd23-07-2021 om 20:48

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 41.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst