5. Joel Dabin

Joel Dabin (1933-2003)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Joël DABIN (Le Pallet 1933 - Nantes 2003)

Frans

Joel Dabin - A la Corrida de Sevilla kopen? Bied vanaf 500!

Joel Dabin - A la Corrida de Sevilla

Geplaatst doorTHAM

Eindtijd30-04-2021 om 21:39

Jaartal1996
Afmetingen69 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst