5. Joep de Bekker

Joep de Bekker (1935)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Josephus Johannes Maria (Joep) de BEKKER (Tilburg 1935)

Illustrator, schilder, beeldhouwer. Joep de Bekker behoort bepaald niet tot het type schilders dat regelmatig spreekt van grootse ontdekkingen, of van successen die hij in de schilderkunst heeft geboekt. Integendeel. Je kunt hem in de schaduw stellen van uiteenlopende zwoegers als Bonnard, Benner, Giacometti, Morandi, Rothko en dichter bij huis, Jaap Hillenius. Schilders die het onderzoeken van de schilderkunst boven het bereiken van een eindresultaat plaatsen. Schilders die alles van zichzelf eisen en geven, een proces dat niet ophoudt op het moment dat ze de kwasten neerleggen. Schilderen is meer denken dan verf opbrengen.

Joep de Bekker - Gouache Z.T. ('92) kopen? Bied vanaf 100!

Joep de Bekker - Gouache Z.T. ('92)

Geplaatst doorRoy-Joey

Eindtijd16-03-2021 om 22:34

Jaartal1992
TechniekGouache
Afmetingen66 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst