5. Johannes Herbert Plokker

Johannes Herbert Plokker (1909-1979)

3 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Johannes Herbert PLOKKER (Rotterdam 1907 - Utrecht 1979)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Johannes Herbert Plokker - Gouache op papier, Ciudad Real- Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Johannes Herbert Plokker - Gouache op papier, Ciudad Real- Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGouache
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johannes Herbert Plokker - Gouache op papier, Brugge- Ingelijst kopen? Bied vanaf 41!

Johannes Herbert Plokker - Gouache op papier, Brugge- Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGouache
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johannes Herbert Plokker - Gouache op papier, Riquewihr- Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!

Johannes Herbert Plokker - Gouache op papier, Riquewihr- Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst