5. John Piket

John Piket (1936)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

John Piket (Den Haag, 1936)

John Piket - Gemende techniek op papier, Dorp in het achterland kopen? Bied vanaf 40!

John Piket - Gemende techniek op papier, Dorp in het achterland

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd01-08-2021 om 19:03

Jaartal1977
Afmetingen31.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout