5. Johnny Rolf

Johnny Rolf (1936)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Johnny ROLF (Den Haag 1936 - heden)

Toen Johnny Rolf in 1956 keramist Jan de Rooden leerde kennen, besloot zij keramiek te gaan maken. Ze leerde van hem hoe ze het materiaal kon beheersen. Hieruit ontstond een vruchtbare samenwerking. Rolf reisde de wereld over en nam haar kleurrijke ervaringen mee als inspiratie voor haar werk. Haar werken hebben vaak een eenvoudig kleurenpalet, waarin de kleur en textuur van de klei ook een rol speelt. Rolf gebruikt gekleurde patronen en texturen om de huid van de klei te decoreren.

Johnny Rolf - Mensenstad kopen? Bied vanaf 150!

Johnny Rolf - Mensenstad

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorilonca

Eindtijd14-08-2021 om 20:15

Jaartal1998
TechniekGouache
Afmetingen61.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst