5. Jord van Calker

Jord van Calker (1919-1987)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Jordanus Franciscus Hubertus van CALKER Kwalificaties: aquarellist, schilder, tekenaar.Geboren te Hilversum op 1919-07-05Overleden te Hilversum op 1987-11-25Scharten 1996Plaats van werkzaamheid: HilversumKwalificaties: aquarellist, schilder, tekenaarMateriaal/techniek olieverfMateriaal/techniek aquarelverfOnderwerpen: landschap (als genre)Onderwerpen dorpsgezichtenOnderwerpen stadsgezichtOnderwerpen bloemOnderwerpen bloemstillevenOnderwerpen stillevenLid van vereniging Vereeniging Sint Lucas (Amsterdam)Lid van vereniging Gooische SchildersverenigingLid van vereniging Vereniging van Beeldende Kunstenaars (Hilversum)Biografische gegevensWerkzame periode 1939 - 1987ca. 1939-1987Werkzaam in Hilversum 1987volgens adresgegevens RKDRelaties met andere kunstenaarsLeerling van Ritsema, Jacob Versteeg, Leonard PieterOnderwerpen landschap (als genre), dorpsgezichten, stadsgezicht, bloem, bloemstilleven, stillevenwerkt in impressionistische stijl (Scheen 1969-1970)Materiaal/techniek olieverf, aquarelverfLid van Vereeniging Sint Lucas (Amsterdam)Gooische SchildersverenigingVereniging van Beeldende Kunstenaars (Hilversum)LiteratuurDocumentatie RKDPermalinkhttp://explore.rkd.nl/explore/artists/14794

Jord van Calker - B2075 - Bos van Groeneveld kopen? Bied vanaf 80!

Jord van Calker - B2075 - Bos van Groeneveld

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd03-06-2021 om 19:18

Afmetingen63 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst