5. Jos Delaet

Jos Delaet

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jos DELAET

Belgisch

Jos Delaet - Stilleven doodshoofd met fruitschaal en kan kopen? Bied vanaf 250!

Jos Delaet - Stilleven doodshoofd met fruitschaal en kan

Geplaatst doorMarcVanOlmen

Eindtijd23-06-2021 om 21:13

Jaartal1941
Afmetingen78 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst