5. Jos Hameleers

Jos Hameleers (1948)

2 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Jos HAMELEERS

Graficus, etser, graveur en schilder

Geboren te Maastricht in 1948.

Opleiding:

Stadsacademie voor Toegepaste Kunsten, Maastricht

Woont en werkt in Sint Pieter (Maastricht)

Onderwerpen: landschap, figuurvoorstelling, mens en natuur.

Exposities en prijzen:

Koninklijke subsidie voor vrije schilderkunst (1981)

Door: Arthur Brouwers

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jos Hameleers - C3749-60, Bomenlandschap kopen? Bied vanaf 50!

Jos Hameleers - C3749-60, Bomenlandschap

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd02-03-2021 om 20:46

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jos Hameleers - C3749-53, Honthem kopen? Bied vanaf 75!

Jos Hameleers - C3749-53, Honthem

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd04-03-2021 om 20:53

Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen50.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst