5. Jos van Beek

Jos van Beek (1973)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Jos van BEEK (1973)

Zijn thematiek sluit sterk aan bij het gewone dagelijkse leven. Fragmenten daarvan zijn vrijwel altijd, in meer of minder herkenbare mate, al dan niet gestileerd, in zijn werk terug te vinden. Ook geheel abstract werk maakt deel uit van zijn oeuvre. Zijn werk valt op door het heldere, gedurfde kleurgebruik, gekoppeld aan een zichtbare uitstraling van optimisme en levensvreugde.

Jos van Beek - 'Weer terug' , origineel werk kopen? Bied vanaf 225!

Jos van Beek - 'Weer terug' , origineel werk

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Eindtijd05-05-2021 om 21:28

TechniekAcryl
Afmetingen65 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst