5. Josefina Robirosa

Josefina Robirosa (1932)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Josefina ROBIROSA (Buenos Aires 1932)

Argentijns

Josefina Robirosa - Olieverf op doek, Compositie donker - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 800!

Josefina Robirosa - Olieverf op doek, Compositie donker - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd02-08-2021 om 21:30

Jaartal1963
Afmetingen74.5 cm x 105.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst