5. Joseph Posenaer

Joseph Posenaer (1876-1935)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Beroemd Belgisch kunstenaar uit de eind 19e eeuw

Belgisch

Joseph Posenaer - Vrouw met halsketting - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Joseph Posenaer - Vrouw met halsketting - Ets

Geplaatst doorlenteman

Eindtijd30-05-2021 om 20:51

TechniekEts
Afmetingen20.5 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst