5. Jovan Arsenovic

Jovan Arsenovic (1945)

3 aangeboden items / 3 verkochte items

Jovan ARSENOVIC (Servië, 1945)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Jovan Arsenovic - Angst in het bos kopen? Bied vanaf 14!

Jovan Arsenovic - Angst in het bos

Geplaatst doorJansonius

Jaartal1989
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jovan Arsenovic - Wolven kopen? Bied vanaf 45!

Jovan Arsenovic - Wolven

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jovan Arsenovic - Wolvendans kopen? Bied vanaf 45!

Jovan Arsenovic - Wolvendans

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst