5. Jozef Bossaert

Jozef Bossaert (1915-2006)

1 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Jozef BOSSAERT (Gent 1915 - Kessel-Lo 2006)

Belgisch

Jozef Bossaert - Map met 12 lino’s Fiesta Arriba kopen? Bied vanaf 250!

Jozef Bossaert - Map met 12 lino’s Fiesta Arriba

Geplaatst doorPino

Eindtijd08-08-2021 om 20:42

Jaartal1975
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen48 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst