5. Jozef Kovacs

Jozef Kovacs (1948)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jozef KOVACS (1948)

Jozef Kovacs - Ingelijste ets , Béla Bartók – 1981 kopen? Bied vanaf 40!

Jozef Kovacs - Ingelijste ets , Béla Bartók – 1981

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Eindtijd17-04-2021 om 19:41

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen51.5 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst