5. Jules De Sutter

Jules De Sutter (1895-1970)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Jules DE SUTTER (Gent 1895 - Gent 1970)

Belgisch

Jules De Sutter - 'Naakt' kopen? Bied vanaf 295!

Jules De Sutter - 'Naakt'

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortomverbeiren

Eindtijd06-05-2021 om 22:22

TechniekHoutskool
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst