5. Jutta Ritter-Scherer

Jutta Ritter-Scherer (1961)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jutta RITTER-SCHERER (1961)

Jutta Ritter-Scherer - Triebkraft Der Erde I (met bladgoud) kopen? Bied vanaf 75!

Jutta Ritter-Scherer - Triebkraft Der Erde I (met bladgoud)

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd13-02-2021 om 22:38

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst