5. Karel Dierickx

Karel Dierickx (1940-2014)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Karel DIERICKX (Gent 1940 -2014)

Belgisch

Karel Dierickx - Portretje van de oudere R.B. Kitaj kopen? Bied vanaf 275!

Karel Dierickx - Portretje van de oudere R.B. Kitaj

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorgonzo

Eindtijd09-05-2021 om 20:50

Jaartal1975
TechniekPotlood
Afmetingen55 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst