5. Karel Moers

Karel Moers (1932)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Karel MOERS (Antwerpen 1932)

Belgisch

Karel Moers - Zeefdruk- zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Karel Moers - Zeefdruk- zonder titel

Geplaatst doorduif

Eindtijd17-08-2021 om 19:52

Jaartal1977
Afmetingen55 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst