5. Karel van Belle

Karel van Belle (1884-1959)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Karel van BELLE (1884-1959)

Karel van Belle - Bloesem kopen? Bied vanaf 575!

Karel van Belle - Bloesem

Geplaatst doorLaVida

Eindtijd06-08-2021 om 22:37

Jaartal1938
Afmetingen88 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst