5. Karl Gerstner

Karl Gerstner (1930-2017)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Karl GERSTNER (Basel (Zwitserland) 1930 - 2017)

Karl Gerstner - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 295!

Karl Gerstner - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Eindtijd05-07-2021 om 19:30

Jaartal1971
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst