5. Kaz Borggreven

Kaz Borggreven (1947)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Kaz BORGGREVEN (Silvolde 1947)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Kaz Borggreven - Een ongeveer twee jaar oud plastic flesje kopen? Bied vanaf 100!

Kaz Borggreven - Een ongeveer twee jaar oud plastic flesje

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd23-03-2021 om 22:03

Jaartal1980
TechniekPotlood
Afmetingen61 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kaz Borggreven - Het grote moment is nu aangebroken kopen? Bied vanaf 100!

Kaz Borggreven - Het grote moment is nu aangebroken

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd01-05-2021 om 21:37

Jaartal1980
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen87 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst