5. Kees de Kort

Kees de Kort (1934)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Kees de KORT (Nijkerk 1934)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Kees de Kort - Amos: Een laatste oproep kopen? Bied vanaf 95!

Kees de Kort - Amos: Een laatste oproep

Geplaatst doorMartha

Eindtijd24-03-2021 om 22:20

Jaartal1995
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen73 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees de Kort - Verboden fruit kopen? Bied vanaf 35!

Kees de Kort - Verboden fruit

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd01-06-2021 om 21:56

Jaartal2001
Afmetingen27.5 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst