5. Ken Rinciari

Ken Rinciari (1935-2010)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Ken RINCIARI (1935-2010)

Amerikaans

Laatste
kans
Ken Rinciari - zonder titel (lopend figuur) kopen? Bied vanaf 65!

Ken Rinciari - zonder titel (lopend figuur)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd03-08-2021 om 22:07

Jaartal1988
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst