5. Kono Naotoyo Bairei

Kono Naotoyo Bairei (1844-1895)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Kono Naotoyo BAIREI (Kyoto 1844 - 1895)

Bekende Japanse graficus die houtsneden maakte van meestal natuurlijke voorstellingen, veel vogels.

Kono Naotoyo Bairei - Drie houtsnedes hanshi-bon uit 1881 kopen? Bied vanaf 40!

Kono Naotoyo Bairei - Drie houtsnedes hanshi-bon uit 1881

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorbellarte

Eindtijd18-05-2021 om 21:09

Jaartal1881
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen23.5 cm x 30.4 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst