5. Kor Postma

Kor Postma (1903-1977)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Cornelis Johannes 'Kor' PostmaHilversum 1903-1977 ParijsKor Postma is vooral bekend als surrealist, die in de jaren dertig samen met Carel Willink en Pyke Koch in Amsterdam, Utrecht, Rotterdam en Den Haag exposeerde. In 1931 werd er aan dit drietal zelfs een speciaal nummer van het tijdschrift 'Wendingen' gewijd. Ren_ Magritte was voor hem in die periode een soms t_ belangrijk voorbeeld. Na een aantal teleurstellende kritieken verhuisde Postma naar Parijs. Mede door toedoen van invloedrijke vrienden als Georges Pompidou en Jacques Pr_vert begon hij in daar de jaren vijftig aan een tweede schilderscarri

Kor Postma - Zonder titel kopen? Bied vanaf 70!

Kor Postma - Zonder titel

Geplaatst doorMartha

Eindtijd06-07-2021 om 21:07

TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst